Skauti

Skauti jsou kluci ve věku od 12 do 15let. Na svých schůzkách se zaměřují zejména na zlepšení dovedností získaných ve vlčatech. Zárověn získavají nové poznatky, díky programu, který je tvořen přímo pro ně.

Na schůzkách hrajeme různé hry, které rozvíjí osobnost každého člena a jeho fyzickou zdatnost. Je kladen velký důraz na práci v týmu.

Schůzky jsou vedeny družinovými rádci - kterým je 16let a kteří mají nezbytnou kvalifikaci v podobě rádcovských kurzů

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek
1700 - 1900 Rysi Vlci

Skautky

Skautky jsou holky od 12 do 15 let. Každý týden se pravidelně schází na družinových schůzkách, kde spolupracují, tvoří, učí se novým dovednostem i vědomostem. Skaut je pro nás zájmovým kroužkem všech kategorií - vyrábíme, sportujeme, trávíme čas na vzduchu v přírodě, hrajeme hry, které nás baví, a zažíváme plno dobrodružství. Máme tu spoustu dobrých kamarádek o které se můžeme kdykoli opřít nebo společně zajít do kina.

Chceš být jednou z nás? Přijď se za námi podívat!

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek
1800 - 2000 Konvalinky

Nová klubovna bude!
01.12.2018